Vojvođanska banka a.d. | Kursna lista

Datum:

Kursna lista na dan: 28.02.2021

Valuta DržavaParitetKupovniSrednjiProdajniKupovni efektivaProdajni efektiva
HUFMadarska 10029,840632,435435,030229,840635,0302
AUDAustralija 173,13475,786578,43973,13478,439
CADKanada 173,992476,676179,359873,992479,3598
JPYJapan 10087,871791,058894,2459--
NOKNorveška 110,928911,325311,721710,928911,7217
RUBRusija 11,1911,29461,3982--
EUREvropa 1114,6357117,5751120,5145114,6357120,5145
SEKŠvedska 111,227111,634312,041511,227112,0415
CHFŠvajcarska 1103,0424106,7797110,517103,0424110,517
GBPVelika Britanija 1130,1744134,8957139,617130,1744139,617
USDSjedinjene Americke Države 193,344396,7298100,115393,3443100,1153

Varijabilna kursna lista na dan:28.02.2021

Valuta ParitetKupovni varijabilniSrednjiProdajni varijabilni
HUF10029,840632,435435,0302
AUD173,13475,786578,439
CAD173,992476,676179,3598
JPY100-91,0588-
NOK110,928911,325311,7217
RUB1-1,2946-
EUR1117,2117,5751118
SEK111,227111,634312,0415
CHF1105,5106,7797108,5
GBP1130,1744134,8957139,617
USD195,596,729898,5
Iznos:  
Iz valute:
U valutu: